Arka Plan Bitkileri

Izgara Görünümü:

Alternanthera bettzickiana green SAKSI

(0)
Siparişler (0)

Habitat: Amerika - AfrikaUzunluk: 10 - 20 cmGenişlik: 10 - 15 cmIşık İhtiyacı: Orta - YüksekSu Sertliği: Yumuşak - SertUygun Ph Değeri: 6.0 - 7.5Gelişim Hızı: YavaşB..

50,00TL

Alternanthera reineckii lila SAKSI

(0)
Siparişler (0)

Lila/kırmızı tonlarda yapraklar oluşturmak için oldukça bol ışık ister. Besin takviyesi ve karbondioksit olmadan yetiştirilmesi oldukça zordur. Ana gövde üzerinde yanlardan verilen sürgünlerin kesiler..

80,00TL

Alternanthera reineckii SAKSI

(0)
Siparişler (1)

Alternanthera türleri genellikle zor bitkileridir. Bu bitki akvaryumun dengesi oluştuktan sonra, yani bitki adaptasyon sürecini tamamladıktan sonra kesip, tekrar dikme yoluyla kolayca üretilebilir. Al..

80,00TL

Alternanthera water rose SAKSI

(0)
Siparişler (0)

Alternenthera ailesinin Kırmızı ve pembe tonlarında yuvarlak yapraklara sahip olan bir üyesidir. Alternentheralar akvaryum içinde renkleri le her zaman göz alıcıdır. Paludaryum, teraryum, wabi kusa ve..

50,00TL

Ammania gracilis SAKSI

(0)
Siparişler (1)

Bakımı oldukça zor bitkidir. İhtiyacı tam olarak karşılandığında bakmaya doyamayacağınız renklere kavuşur. Genellikle akvaryumun orta ve arka bölümlerinde kullanılmaktadır. Oldukça yüksek CO2 desteğin..

50,00TL

Ammania senegalensis SAKSI

(0)
Siparişler (6)

Afrika'dan gelen bu bitki oldukça dar (2-6 cm) uzunluğunda yapraklara sahiptir. Su içinde kahverengi-kırmızı ila neredeyse turuncu kırmızı bir renk geliştirirler. Yüksek ışık altında bakır tonlarını a..

80,00TL

Bacopa amplexicaulis SAKSI

(0)
Siparişler (0)

Bacopa amplexicaulis, ailenin en iri yapraklara sahip olan türüdür. Besin açısından zengin bir ortamı ve temiz suyu tercih eder. Orta derecede ışık gerektirir ancak gerekirse düşük aydınlatmayı t..

50,00TL

Bacopa araguaia SAKSI

(0)
Siparişler (1)

Bacopa Monnieri'ye benzer büyüme şekillerine sahip değildir. Tabandan sap ucuna filizlenen açık yeşil ve hafif oval yaprak çiftleri ile büyür. Yeni başlayanlar için mükemmeldir. Besin bakımından zengi..

80,00TL

Bacopa australis SAKSI

(0)
Siparişler (0)

Isı toleransı çok geniş olduğu için Japon akvaryumlarından Discus akvaryumlarına kadar bir çok akvaryumda kullanılabilir. Çok hızlı büyür. Yeni başlayanlara göre harika bir bitkidir. Brezilya'nın g..

80,00TL

Bacopa compact SAKSI

(0)
Siparişler (4)

Habitatı: Kuzey AmerikaUzunluk: 10 - 20+ cmGenişlik: 3 - 6 cmIşık İhtiyacı: Orta - Çok yüksekSu Sertliği Toleransı: Yumuşak - Orta sertlikUygun Ph Değeri: 5.0 - 7.0Gelişi..

80,00TL

Bacopa madagascariensis TEK DAL

(0)
Siparişler (0)

Yıllardır akvaryum bitkisi olarak kullanılan bir bitkidir. Kısmen iyi ışıklandırmanın yanı sıra zorluk derecesi düşüktür. Yavaş gelişim hızı bu türü diğer saplı bitkilerin aksine fazla ilgi gerektirme..

15,00TL

Bacopa monnieri BUKET

(0)
Siparişler (0)

Bacopa monnieri kolayca hemen her ortamda gelişebilen ve oldukça tavsiye edilen bir bitkidir. Pekçok Avrupa akvaryumunda bulunan sert sulara uygun bir bitkidir. Çok sayıda birleştirilip grup olarak di..

80,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 86 (8 Sayfa)