Arka Plan Bitkileri

Izgara Görünümü:

Alternanthera bettzickiana green SAKSI

(0)
Siparişler (0)

Habitat: Amerika - AfrikaUzunluk: 10 - 20 cmGenişlik: 10 - 15 cmIşık İhtiyacı: Orta - YüksekSu Sertliği: Yumuşak - SertUygun Ph Değeri: 6.0 - 7.5Gelişim Hızı: YavaşB..

50,00TL

Alternanthera bettzickiana red SAKSI

(0)
Siparişler (0)

Alternanthera Bettzickiana Red, büyümesi oldukça kolaydır. Yeni başlayanlara tavsiye edilir. Gübreleme ve ışıklandırmaya dikkat edilmelidir. Kaliteli bir gübreleme ve CO2 takviyesi yaprakların ço..

50,00TL

Alternanthera reineckii lila SAKSI

(0)
Siparişler (0)

Lila/kırmızı tonlarda yapraklar oluşturmak için oldukça bol ışık ister. Besin takviyesi ve karbondioksit olmadan yetiştirilmesi oldukça zordur. Ana gövde üzerinde yanlardan verilen sürgünlerin kesiler..

50,00TL

Alternanthera rosaefolia SAKSI

(0)
Siparişler (0)

Habitatı: Güney AmerikaUzunluk: 15 - 40 cmGenişlik: 10 - 15 cmIşık İhtiyacı: Orta - YüksekSu Sertliği Toleransı: Yumuşak - OrtaUygun Ph Değeri: 5.5 - 7.5Gelişim Hızı:&nbs..

50,00TL

Alternanthera rosanervig SAKSI

(0)
Siparişler (0)

Alternanthera 'Rosanervig' Güçlü ışık altında yaprak renkleri  daha da belirgin bir hal alır. Bakım kolaylığı ve özel gereksinimleri olmadığından yeni başlayanlar için uygun bir türd..

50,00TL

Alternanthera sessilis SAKSI

(0)
Siparişler (3)

Alternanthera sessilis gelişmek için bol ışık ister. Üstü açık akvaryumlarda sudan dışarı doğru uzayabilir. Birçok zor bitkideki gibi gelişim Co2 takviyesi ile hızlandırılabilir. Mikro besin ..

50,00TL

Alternanthera sp red SAKSI

(0)
Siparişler (0)

Alternenthera ailesinin Kırmızı ve pembe tonlarında yuvarlak yapraklara sahip olan bir üyesidir. Alternentheralar akvaryum içinde renkleri le her zaman göz alıcıdır. Paludaryum, teraryum, wabi kusa ve..

50,00TL

Ammania gracilis SAKSI

(0)
Siparişler (1)

Bakımı oldukça zor bitkidir. İhtiyacı tam olarak karşılandığında bakmaya doyamayacağınız renklere kavuşur. Genellikle akvaryumun orta ve arka bölümlerinde kullanılmaktadır. Oldukça yüksek CO2 desteğin..

50,00TL

Ammania senegalensis SAKSI

(0)
Siparişler (4)

Afrika'dan gelen bu bitki oldukça dar (2-6 cm) uzunluğunda yapraklara sahiptir. Su içinde kahverengi-kırmızı ila neredeyse turuncu kırmızı bir renk geliştirirler. Yüksek ışık altında bakır tonlarını a..

50,00TL

Bacopa aurea SAKSI

(0)
Siparişler (0)

Habitatı: BrezilyaUzunluk: 10 - 30+ cmGenişlik: 5 - 7 cmIşık İhtiyacı: Orta - YüksekSu Sertliği Toleransı: Yumuşak - SertUygun Ph Değeri: 6.0 - 7.5Gelişim Hızı: OrtaBakım..

50,00TL

Bacopa australis SAKSI

(0)
Siparişler (0)

Isı toleransı çok geniş olduğu için Japon akvaryumlarından Discus akvaryumlarına kadar bir çok akvaryumda kullanılabilir. Çok hızlı büyür. Yeni başlayanlara göre harika bir bitkidir. Brezilya'nın g..

50,00TL

Bacopa caroliniana ADET

(0)
Siparişler (0)

İyi ışıklandırmanın yanı sıra zorluk derecesi düşüktür. Yavaş gelişim hızı bu türü diğer saplı bitkilerin aksine fazla ilgi gerektirmeyen bir tür yapmaktadır. Pek çok saplı bitki gibi, küçük gruplar h..

15,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 86 (8 Sayfa)