Aslında hobi amaçlı açılan dükkanımız ticari satıştan daha çok, sahip olduğu balıklarını ve bitkilerini yaşatmak için elinden gelen çabayı ortaya koyan bir anlayışla faaliyet gösteren küçük bir işletmedir. Bu amaçla gerekli olan tüm yemleme, gübreleme ve ışıklandırma ile ilgili malzemeleri, kaliteden ödün vermeden, en iyisini kullanarak, mümkün olan en sağlıklı halleri ile satışını yaptığı canlıları müşterilerine sunmaya çalışmaktadır.

İşletmemizde balıklarınızın ve bitkilerinizin sağlıklı bir şekilde yaşamını devam ettirebilmesi için gerekli olan tüm malzeme, gübreleme, yemleme ve ışıklandırma sistemlerinin satışını bizzat kullandığımız markalardan deneyim sahibi olarak yapmaktayız. Beğenmediğimiz, kullanıp da sonuç alamadığımız veya kullanmasını beceremediğimiz hiçbir malın satışını yapmamaktayız.
Amacımız; tüm müşterilerimizi akvaryum hobisinden usandırmadan, sağlıklı ve doğru bir şekilde bu hobiye devam etmelerini sağlamaktır.

Ayrıca gelişen şartlar neticesinde ve müşterilerimizin de yönlendirmesi sonucunda diğer evcil hayvan ürünlerinin de satışını yapmaya başladık. Her ne kadar kedi ve köpek satışı yapmasak ta bu evcil dostlarımızın her türlü ürünlerini ve mamalarını mağazamızda bulundurmaya gayret göstermekteyiz.

Hepinizi küçük mağazamızda görmek dileğiyle…