Kültür Bitkileri

Izgara Görünümü:

Anubias barteri broad leaf mini EXVITRO

(0)
Siparişler (1)

Anubias barterinin daha büyük yaprakları ile tanınan bu türünün biraz daha mini bir versiyonudur. Anubias barteri gibi uzun sapları vardır ama yaprakları küçüktür. Düşük ila orta ışık gereksinimlerine..

80,00TL

Anubias congensis EXVITRO

(0)
Siparişler (0)

Özellikle yüksek akvaryumların arka ve köşe dizaynlarına vazgeçilmez anubias türüdür. Fazla ışıkta yaprakları sararmaya başlar bu yüzden akvaryumun nispeten fazla ışık almayan bölümlerine dikilmelidir..

80,00TL

Anubias galabra EXVITRO

(0)
Siparişler (0)

Anubias ailesinin orta büyüklükteki Glabra çeşidinin mini bir türüdür. Batı Afrika'nın yağmur ormanlarındaki akarsulardan gelen birçok Anubias Glabra çeşidi vardır. Bu su bitkisi, bu türde yaygın olan..

80,00TL

Anubias heterophylla mini EXVITRO

(0)
Siparişler (0)

Anubias heterophylla, Orta Afrika'nın tropikal yağmur ormanlarından (Kamerun, Kongo eyaletleri, Angola) orta büyüklükte bir Anubias'tır. Orada gölgeli akarsuların kenarlarında kayalık zeminde, kı..

80,00TL

Anubias minima EXVITRO

(0)
Siparişler (2)

Anubias minima Gelişimi yavaş bir anubias türüdür. Fazla bakım gerektirmez. Yaprakları sert ve dayanıklıdır. Yeni başlayanlar için uygundur. Akvaryumun orta kısmında kullanılabilir.Tek k..

80,00TL

Micranthemum monte carlo IN VITRO 100 CC CUP

(0)
Siparişler (3)

Bitkinin DNA dizilimi aslında Micranthemum olduğunu gösteriyor. Ancak türler net olarak belirlenene kadar Monte Carlo ismi eklenerek kullanılmaktadır. Doğu Asya ve Avrupaya özgü bir türdür. Açık yeşil..

0,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)