Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra aynı gün kargoya verilir. Uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
 
Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.
 
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
 
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo garantisi ile size teslim edilecektir. İade durumunda yalnızca Sürat Kargo ile geri gönderilen ürünler teslim alınacaktır.
 
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.
 
Mağazamızda on-line alışveriş yapılmaktadır. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu süre zarfında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.