Arka Plan Bitkileri

Izgara Görünümü:

Alternanthera reineckii

(0)
Siparişler (0)

Alternanthera türleri genellikle zor bitkileridir. Bu bitki akvaryumun dengesi oluştuktan sonra, yani bitki adaptasyon sürecini tamamladıktan sonra kesip, tekrar dikme yoluyla kolayca üretilebilir. Al..

5,00TL

Alternanthera reineckii 'pink' (roseafolia) TEK DAL

(0)
Siparişler (0)

Alternanthera Reineckii 'Pink' (Roseafolia) Alternanthera türleri genellikle zor bitkileridir. Bu bitki akvaryumun dengesi oluştuktan sonra, yani bitki adaptasyon sürecini tamamladıktan sonra kesip..

3,00TL

Alternanthera sessilis TEK DAL

(0)
Siparişler (3)

Alternanthera sessilis gelişmek için bol ışık ister. Üstü açık akvaryumlarda sudan dışarı doğru uzayabilir. Birçok zor bitkideki gibi gelişim Co2 takviyesi ile hızlandırılabilir. Mikro besin ..

3,00TL

Bacopa Caroliniana TEK DAL

(0)
Siparişler (2)

İyi ışıklandırmanın yanısıra zorluk derecesi düşüktür. Yavaş gelişim hızı bu türü diğer saplı bitkilerin aksine fazla ilgi gerektirmeyen bir tür yapmaktadır. Pek çok saplı bitki gibi, küçük gruplar ha..

4,00TL

Bacopa monnieri DEMET

(0)
Siparişler (4)

Bacopa monnieri kolayca hemen her ortamda gelişebilen ve oldukça tavsiye edilen bir bitkidir. Pekçok Avrupa akvaryumunda bulunan sert sulara uygun bir bitkidir. Çok sayıda birleştirilip grup olarak di..

10,00TL

Cryptocoryne beckettii petchii TEK KÖK

(0)
Siparişler (6)

Bitki yana doğru ana bitki üzerinden uzattığı kollar üzerinden yeni sürgünler vererek çoğalır. Tüm Crypto türlerinde olduğu gibi bu tür de akvaryum değişimlerini pek sevmez. Yeni girdikleri akvaryumla..

5,25TL

Echinodorus helanthium vesuvius TEK KÖK

(0)
Siparişler (4)

Echinodorus 'Vesuvius', angustifolia türünden kültür edilmiş bir bitkidir. Dar ve kıvrımlı yeşil yaprakları bu türü Echinodoruslar arasında farklı kılar. Orta boylu dar yapraklarıyla oldukça hızlı gel..

11,35TL

Echinodorus red rubin TEK KÖK

(0)
Siparişler (3)

Echinodorus 'Rubin', Echinodorus horemanii ''rot'' ve Echinodorus x barthii’nin oldukça dekoratif bir türevidir. Transperan, parlak kırmızı yaprakları, açık renkli yaprak kanalları ile oldukça güzel b..

23,55TL

Echinodorus rose TEK KÖK

(0)
Siparişler (1)

Bu güzel bitki, Echinodorus horemanii ''Rot'' ve E. horizontalis arasında bir türevdir. İlk olarak 1986 yılında, Dessau’dan H. Barth tarafından üretilmiştir. Yeni yapraklar hoş bir pembe renge sahipti..

29,70TL

Egeria Densa (Elodea) TEK DAL

(0)
Siparişler (7)

Egeria densa yeni başlayanlar için iyi bir bitkidir. Hızlı büyümesi ilk kurulum zamanlarında akvaryumda denge kurulmasına fayda sağlar. Sudan büyük miktarda besin abzorbe ettiği için alglerle mücadele..

3,00TL

Hedyotis salzmannii (microcarpaea) TEK DAL

(0)
Siparişler (0)

Güney Amerika'dan gelen Hedyotis Salzmannii, görünüş olarak Bacopa Monnieri'ye çok benziyor. Yeşil yaprakları filizlenen parlak yeşil saplara sahiptir. Bilindiği kadarıyla, genellikle kolay ..

3,65TL

Hygrophila Corymbosa (Limon) TEK DAL

(0)
Siparişler (5)

Hygrophila corymbosa 'Stricta' olarak ta bilinir. Büyük akvaryumlar için kolay bir bitkidir ve hamen hemen her ortamda gelişebilir. Eğer budanmazsa, kolaylıkla su yüzeyinin üzerine çıkabilir ve burada..

3,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)