Rizomlu Bitkiler

Izgara Görünümü:

Anubias barteri var. barteri TEK RİZOM

(0)
Siparişler (0)

Anubias Barteri var. Barteri​ Ön ve orta plan bitkisidir. Kütük ve kayalara tutturularakta dikimi yapılabilir. Düşük büyüme hızı ve en küçük anubias türlerinden olduğu için tercih edile..

31,40TL

Anubias barteri var. glabra TEK RİZOM

(0)
Siparişler (0)

Uzun ve dar yapraklara sahip, güzel bir bitkidir.Anubias barteri var. angustifolia ile karıştırılması mümkündür.Otçul balıklar tarafından yenmez.Tek kök şeklinde satışı yapılır. ..

22,00TL

Anubias barteri var. nana TEK RİZOM

(0)
Siparişler (1)

Anubias Barteri Var Nana Her su koşuluna ayak uydurabilir. Küçük yapraklı çekici bir bitkidir. Gelişimi zaman alır. En iyi sonuç bir kaya parçasına veya kütüğe bağlamakla elde edilir. Gövde kısmı t..

24,75TL

Anubias heterophylla (anubias undulata) TEK RİZOM

(0)
Siparişler (0)

Anubias heterophylla, Orta Afrika'nın tropikal yağmur ormanlarından (Kamerun, Kongo eyaletleri, Angola) orta büyüklükte bir Anubias'tır. Orada gölgeli akarsuların kenarlarında kayalık zeminde, kı..

37,85TL

Anubias minima TEK RİZOM

(0)
Siparişler (2)

Anubias Minima Gelişimi yavaş bir anubias türüdür. Fazla bakım gerektirmez. Yaprakları sert ve dayanıklıdır. Yeni başlayanlar için uygundur. Akvaryumun orta kısmında kullanılabilir.Tek k..

28,00TL

Anubias nana long wavy TEK RİZOM

(0)
Siparişler (0)

Anubias nana "Long Wavy", tankınızın ön planına benzersiz bir katkı sağlayan nadir bir varyasyondur. Bitki, sert, mumsu bir dokuya sahip küçük, koyu yeşil, dikdörtgen ve dalgalı şekilli yapraklar..

21,40TL

Anubias nana petite TEK RİZOM

(0)
Siparişler (4)

Anubias Nana Petite Anubias nana 'Petite' her koşulda gelişebilen küçük ve çekici bir bitkidir. Yaprak büyüklükleri ortalama 1-2cm çapında kalır. Yavaş gelişir ve yaprakları çok uzun süreler yaşar...

23,00TL

Anubias nana short TEK RİZOM

(0)
Siparişler (0)

Anubias nana short, kısa ve ince yapraklarla karakterize Anubias'ın nadir bir çeşididir. Büyümesi son derece kolaydır  ve çok çeşitli su parametrelerinde hayatta kalabilir. Kütük&n..

30,00TL

Microsorum pteropus TEK RİZOM

(0)
Siparişler (7)

Işığa çok az gereksinim duyarlar. Yaprakları gür ve kalındır. Her türlü ortama çok kolay uyum sağlarlar ve bakımı çok kolay bir bitkidir. Yapraklarının uç kısımlarından yeni sürgünler vererek çoğalırl..

10,00TL

Microsorum pteropus windeløv TEK RİZOM

(0)
Siparişler (4)

Microsorum pteropus 'Windeløv', M. pteropus’un patently bir varyasyonudur. Tropica’nın kurucusu Holger Windeløv’a atfedilmiştir. Dallanmış yaprak uçları bu bitkiyi oldukça güzel kılar. Hem tecrübelile..

15,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)