Canlı Akvaryum Bitkileri


Izgara Görünümü:

Alternanthera reineckii

(0)
Siparişler (0)

Alternanthera türleri genellikle zor bitkileridir. Bu bitki akvaryumun dengesi oluştuktan sonra, yani bitki adaptasyon sürecini tamamladıktan sonra kesip, tekrar dikme yoluyla kolayca üretilebilir. Al..

5,00TL

Alternanthera reineckii mini SAKSI

(0)
Siparişler (0)

Alternanthera 'Mini' Orta plan için narin görünümlü bir bitkidir. Budama ile çoğaltılabilir. Haftalık su değişimi  ile ihtiyacı olan besin karşılanabilir. ​Sıvı gübre desteği ile yapr..

30,00TL

Alternanthera sessilis TEK DAL

(0)
Siparişler (3)

Alternanthera sessilis gelişmek için bol ışık ister. Üstü açık akvaryumlarda sudan dışarı doğru uzayabilir. Birçok zor bitkideki gibi gelişim Co2 takviyesi ile hızlandırılabilir. Mikro besin ..

3,60TL

Anubias barteri var. barteri TEK RİZOM

(0)
Siparişler (0)

Anubias Barteri var. Barteri​ Ön ve orta plan bitkisidir. Kütük ve kayalara tutturularakta dikimi yapılabilir. Düşük büyüme hızı ve en küçük anubias türlerinden olduğu için tercih edile..

31,40TL

Anubias barteri var. glabra TEK RİZOM

(0)
Siparişler (0)

Uzun ve dar yapraklara sahip, güzel bir bitkidir.Anubias barteri var. angustifolia ile karıştırılması mümkündür.Otçul balıklar tarafından yenmez.Tek kök şeklinde satışı yapılır. ..

22,00TL

Anubias barteri var. nana TEK RİZOM

(0)
Siparişler (1)

Anubias Barteri Var Nana Her su koşuluna ayak uydurabilir. Küçük yapraklı çekici bir bitkidir. Gelişimi zaman alır. En iyi sonuç bir kaya parçasına veya kütüğe bağlamakla elde edilir. Gövde kısmı t..

24,75TL

Anubias heterophylla (anubias undulata) TEK RİZOM

(0)
Siparişler (0)

Anubias heterophylla, Orta Afrika'nın tropikal yağmur ormanlarından (Kamerun, Kongo eyaletleri, Angola) orta büyüklükte bir Anubias'tır. Orada gölgeli akarsuların kenarlarında kayalık zeminde, kı..

37,85TL

Anubias minima TEK RİZOM

(0)
Siparişler (2)

Anubias Minima Gelişimi yavaş bir anubias türüdür. Fazla bakım gerektirmez. Yaprakları sert ve dayanıklıdır. Yeni başlayanlar için uygundur. Akvaryumun orta kısmında kullanılabilir.Tek k..

28,00TL

Anubias nana long wavy TEK RİZOM

(0)
Siparişler (0)

Anubias nana "Long Wavy", tankınızın ön planına benzersiz bir katkı sağlayan nadir bir varyasyondur. Bitki, sert, mumsu bir dokuya sahip küçük, koyu yeşil, dikdörtgen ve dalgalı şekilli yapraklar..

21,40TL

Anubias nana petite TEK RİZOM

(0)
Siparişler (4)

Anubias Nana Petite Anubias nana 'Petite' her koşulda gelişebilen küçük ve çekici bir bitkidir. Yaprak büyüklükleri ortalama 1-2cm çapında kalır. Yavaş gelişir ve yaprakları çok uzun süreler yaşar...

23,00TL

Anubias nana short TEK RİZOM

(0)
Siparişler (0)

Anubias nana short, kısa ve ince yapraklarla karakterize Anubias'ın nadir bir çeşididir. Büyümesi son derece kolaydır  ve çok çeşitli su parametrelerinde hayatta kalabilir. Kütük&n..

30,00TL

Bacopa Caroliniana TEK DAL

(0)
Siparişler (2)

İyi ışıklandırmanın yanısıra zorluk derecesi düşüktür. Yavaş gelişim hızı bu türü diğer saplı bitkilerin aksine fazla ilgi gerektirmeyen bir tür yapmaktadır. Pek çok saplı bitki gibi, küçük gruplar ha..

4,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 59 (5 Sayfa)