Ürün Açıklaması

Flourish Advance ™ su bitkileri için tamamen doğal, biyolojik bir büyüme arttırıcıdır. Gelişmiş formülü, su bitkilerinde hem köklerin hem de sürgünlerin büyümesini önemli ölçüde uyaran fitohormonlar, mineraller ve besinler içerir. Fitohormonlar, hücre bölünmesi, filiz meristemlerinin oluşumu ve aktivitesi, fotosentez gen ekspresyonu, yaprak yaşlanması, besin hareketliliği, tohum çimlenmesi, indüksiyonu gibi çeşitli gelişim süreçlerinde bitki büyümesini düzenlemede önemli rol oynayan bir grup doğal bileşiktir. Kök büyümesi ve stres cevabı. Düzenli olarak kullanıldığında mineral emilimini arttırır ve hastalık direncini artırır. Balık ve suda yaşayan organizmaların yanı sıra tüm bitki çeşitleri için toksik değildir ve tamamen güvenlidir.
 

Uygulamadan sonraki ilk 10 ile 14 gün boyunca, Flourish Advance ™ yüzeyin altındaki kök büyümesini teşvik etmek için çalışır. Bu ilk indüksiyon döneminden sonra, yapraklarda önemli ölçüde artan büyüme ve gelişmiş bitki sapları meydana gelecektir.

 
 
Kullanım Talimatları

Kullanmadan önce çalkalayınız. Her 80 litre için 5 ml kullanın. Bitki büyümesini sürdürmek için günlük olarak uygulayın.

 
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu